VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE www.wowed.sk

 1. VÝHODNÁ CENA
  Nákup cez internet je u nás výhodný. Len u nás nájdete skutočnú kvalitu za bezkonkurenčné ceny. Okrem toho na Vás pravidelne čaká niekoľko akcií na vybraný tovar a vernostný program. Vážime si každého zákazníka!
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkujú ľudia s citom pre módu, aktuálne trendy, dizajn a detaily, ktoré často rozhodujú o konečnom výsledku. K móde pristupujeme ako ku umeniu a takisto aj k servisu poskytovanému našim zákazníkom. Všetky informácie o tovaroch sú do eshopu pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER TOVARU
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nášho dodávateľa nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
    
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžete bez udania dôvodu do 7 pracovných dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.

  Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj Vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.